سخن روز /
برگزاری جلسه طرح اصلاح نظام یارانه ای در بخش کشاورزی در سمنان
1400/10/04
به گزارش روابط عمومی تعاون روستایی استان سمنان؛ طرح اصلاح نظام یارانه ای در بخش کشاورزی با حضور ریاست و معاونین سازمان جهاد کشاورزی استان، مدیر تعاون روستایی استان، مدیران دستگاه های وابسته و مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها جمعه مورخ 1400/10/3 در سالن شهید شاهی سازمان جهاد کشاورزی برگزار گردید.
 
عباسپور مدیر تعاون روستایی استان در این جلسه با اشاره به آمادگی شرکت های دانش بنیان معرفی شده برای توزیع هوشمند محصولات کشاورزی و کالاهای اساسی خانوار و تحویل درب منازل اشاره کرد و مقرر شد گزارش تنظیم شده در جلسه قرار گاه امنیت غذایی استان در روز شنبه ارائه و زمان شروع بکار آن تصمیم گیری و با حمایت دستگاه های پشتیبان آغاز گردد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان در این جلسه به ضرورت پایش و رصد روزانه بازار با استفاده از ظرفیت بازرسین صنعت، معدن وتجارت و نیروهای آموزش دیده بسیج و نظارت همکاران تاکید نمود و گفت: استفاده دامداران از کشاورز کارت برای تامین نقدینگی و پوشش خرید تولید مازاد دامداران ومرغداران بوسیله شرکت پشتیبانی امور دام و تعاون روستایی ضروری میباشد.
همچنین در این جلسه عباسپور مدیر تعاون روستایی استان حضور اتحادیه ها و تعاونی ها در جلسات تصمیم گیری در شهرستان ها را پیشنهاد نمود که مورد تایید اعضا جلسه قرار گرفت.
تعداد مشاهده خبر68 بار
تصاویر مرتبط


  RatingTitle
  :0 :0
  مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

  ارسال نظرات
  نام
  آدرس پست الکترونیکی شما
  شماره تلفن
  توضیحات
  خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
  کد امنیت
  Powered by DorsaPortal